Розпорядження міського голови


Розпорядження донецького міського голови від 25.07.2014 № 574

Про внесення доповнень до Переліку найменувань вулиць, проспектів, провулків, бульварів, площ та шосе м. Донецька, згрупованого по адміністративних районах (на російській та українській мовах), затвердженого розпорядженням міського голови від 23.05.2008 № 620 «Про затвердження найменувань вулиць міста Донецьк»

ДОНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Враховуючи клопотання Кіровської районної у м. Донецьку ради від 18.06.2014р. № 01/27-2891 та згідно зі ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:
1.Внести наступні доповнення до Переліку найменувань вулиць, проспектів, провулків, бульварів, площ та шосе м. Донецька, згрупованого по адміністративних районах (на російській та українській мовах), затвердженого розпорядженням міського голови від 23.05.2008 № 620 «Про затвердження найменувань вулиць міста Донецьк»:
1.1.У розділ: «Кіровський район», «Вулиці», найменування: «вулиця Ялтинська» - на українській мові та « улица Ялтинская» - на російській мові.
2.Головному управлінню містобудування та архітектури Донецької міської ради (Ващинський), управлінню земельних ресурсів Донецької міської ради (Сухоруков) внести відповідні зміни та доповнення у найменування у базах містобудівного та земельного кадастрів.
3.Комунальному підприємству «Управління генерального плану м. Донецька» (Цуркан) забезпечити внесення змін у перелік найменування вулиць згідноз пунктом 1. цього розпорядження в мережі Інтернет за адресою http://genplan/donetsk/ua/streets/zip/.
4.Загальному відділу Донецької міської ради (Мосін) ознайомити посадових осіб відділів та управлінь міської ради зі змістом даного розпорядження Донецького міського голови.
5.Організаційному відділу Донецької міської ради асиленко) зміст цього розпорядження довести до відома закладів та установ, а саме:
- Донецькому міському управлінню Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Донецькій області;
- відділам реєстрації актів цивільного стану Донецького обласного управління юстиції;
- поштамту Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;
- комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації м. Донецька»;
- Донецькій філії державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.
6.Головам районних у м. Донецьку рад довести до відома організацій та установ районів, у тому числі відділам ведення державного реєстру виборців.
7.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальника управління будівництва та перспективного розвитку Тарабановського В.І.
 
 
 
 
Міський голова О.О. Лук'янченко

Назад

Страницы:   1   2  3  4  5  6  7  8  9  ...  38 
Год: 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014