Інтернет-приймальня

Олександр Олексійович Лукьянченко

Шановні дончане!

Віртуальна приймальня Олександра Лукьянченка створена з метою розширення можливостей спілкування мешканців міста Донецька із Донецьким міським головою. Відвідавши приймальню Донецького міського голови на офіційному сайті, Ви маєте можливість висловити свої побажання і пропозиції з питань життєдіяльності нашого міста, написати лист мерові, звернутися до нього з офіційним запитом або подати скаргу. Використання інтернет-технологій забезпечить Ваше спілкування з міським головою на якісно новому рівні.

Для того, щоб відповідні служби міської ради могли дати відповідь на поставлені Вами питання, необхідно заповнити усі поля для введення даних.

2 жовтня 1996 р. набув чинності Закон України «Про звернення громадян». Згідно ст. 5 цього Закону в зверненні мають бути вказані прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина і викладена суть піднятого питання. Відповідно до ст. 8 Закону письмове звернення без вказівки місця проживання, не підписане автором, а також таке, за яким неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Задать вопрос