Проект решения Донецкого городского совета

Про припинення автогаражному кооперативу «Іграшка» права постійного користування землею на породних відвалах колишньої шахти №31 у Кіровському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши лист управління земельних ресурсів міської ради від 02.06.2014 №1396 вих про припинення права постійного користування землею для будівництва гаражів на породних відвалах колишньої шахти №31 у Кіровському районі, у зв’язку з систематичною несплатою плати за землю, керуючись Земельним кодексом України, Законом України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити автогаражному кооперативу «Іграшка» право постійного користування земельною ділянкою площею 0,6000 га, наданої для будівництва гаражів на породних відвалах колишньої шахти №31 у Кіровському районі, посвідчене державним актом на право постійного користування землею, зареєстрованим у Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 19.06.1996 за №5-69, у зв’язку з систематичною несплатою плати за землю.

2. Державний акт на право постійного користування землею серія І-ДН №003921, виданий автогаражному кооперативу «Іграшка» та зареєстрований у Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 19.06.1996 за №5-69, вважати таким, що втратив чинність.

3. Зобов’язати автогаражний кооператив «Іграшка», місцезнаходження: 83035, місто Донецьк, вулиця Прямолінійна, будинок 1 «а», ідентифікаційний код 24067463, надати оригінал акту на право постійного користування землею, зазначений у пункті 2 цього рішення, до управління Держземагентства у м.Донецьку Донецької області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

Міський голова                                                                              О.О. Лук’янченко

Назад

Версия для печати