Положение о конкурсе на лучший Слоган и Логотип Донецка

Положення про конкурс

 1. В логотипі повинні  бути відображені усі аспекти (сфери) життя міста – спорт, промисловість, культура, освіта, бізнес, наука, відпочинок і т.д.
 2. Логотип повинен по-новому  позіціонувати місто як розвинуте, прогресивне, зелене, культурне, та при цьому має бути зрозумілим і легко асоціюватися з Донецьком.
 3. Він має бути чітко зрозумілимй як у великому, так і у малому розмірі
 4. Його можна відтворити та зрозуміти в чорно-білому та спрощеному кольоровому варіанті
 5. Він має підходити для горизонтального формату, тобто його можна розмістити на вузькому горизонтальному носії, наприклад, на банері веб-сайту
 6. Він не повинен  містити складних деталей та заплутаних фігур/компонентів
 7. Проект логотипа повинен супроводжуватися пояснювальним документом , котрий детально розкриває кольорову концепцію, що використовувалась автором при розробці самого символу логотипа та його складових; розкриває зміст та значення загального образу логотипа;  а також коротке ессе (приблизно 250 слів) чому саме цей логотип має використовуватися в якості символу міста.
 8. Графічний Образ Приймаючого Міста НЕ повинен містити наступних візуальних елементів/логотипів:
 • Елемент або логотип, що не є оригінальним. Це означає, що в оформленні не можна використовувати зображення, роботи або подібні твори третіх сторін (наприклад, зображення видатних осіб, стадіонів, будинків тощо), Елемент або логотип, дуже схожий на вже існуючі елементи оформлення, якщо це може порушити права третіх сторін
 • Елемент або логотип, який є або був комерційним, або який отримав права на пов’язання його з комерційним підприємством, брендом, послугою або товаром, або який іншим чином отримав дозвіл на пов’язання або є пов’язаним
 • Футбольна тема (наприклад, стадіон, футбол, оформлення поля, логотипи клубу тощо)
 • Державні герби, прапори або емблеми міждержавних організацій
 • Комерційні, релігійні або політичні символи чи будь-які логотипи інших організацій, включно з логотипами національних асоціацій, але не обмежуючись ними
 • Підпис та/або ім’я дизайнера/художника
 • Оформлення з використанням 3D або фотографії
 1. Надсилання оформлення: Електронний та паперовий вигляд
 2. Переможець  визнає, що на підставі цих положень про конкурс або іншого документу він не має і не претендує на будь-які права або інтерес до логотипу міста. Переможець безповоротно та безумовно передає права власності на логотип до Міської Ради безкоштовно з повною гарантією права власності, передаючи поточні та майбутні авторські права та всі інші поточні або майбутні права інтелектуальної власності назавжди.
 3. Переможець буде визначений спеціальною комісією міської ради, та отримає в якості нагороди  почесну грамоту міського голови та прес-конференцію з присутністю засобів масової інформації.

 

 

 

 

 

 

 

Положення про конкурс Слогана Міста Донецьк

 

 1. Слоган Міста має бути звучним, чітким, та коротким, який при цьому створює гармонічний та позитивний імідж Донецька, розкриває його культурне, спортивне, наукове, ділове життя.
 2. Слоган Донецьку має відображати всю сукупність аспектів життя Міста та його мешканців. Має одразу привертати увагу та легко запам’ятовуватись .
 3. Надсилання слогану: Електронний вигляд
 4. Переможець  визнає, що на підставі цих положень про конкурс або іншого документу він не має і не претендує на будь-які права або інтерес до слогану міста. Переможець безповоротно та безумовно передає права власності на салоган до Міської Ради безкоштовно с повною гарантією права власності, передаючи поточні та майбутні авторські права та всі інші поточні або майбутні права інтелектуальної власності назавжди.
 5. Лозунг не може містити жодних образ, політичних або релігійних мотивів, не може бути обєктом інтересу третіх осіб.
 6. Слоган має бути оригінальним та не використовувати відомі формулювання, або цитати, або фрагменти робіт третіх осіб.
 7. Не можна використовувати Лозунг , який є або був комерційним, або який отримав права на пов’язання його з комерційним підприємством, брендом, послугою або товаром, або який іншим чином отримав дозвіл на пов’язання або є пов’язаним.
 8. Проект слогану повинен супроводжуватися пояснювальним документом , котрий детально розкриває сутність та сенс слів, що використовувались автором при розробці лозунгу;  а також коротке ессе (приблизно 250 слів) чому саме цей слоган має використовуватися в якості символу міста.
 9. Переможець буде визначений спеціальною комісією міської ради, та отримає в якості нагороди  почесну грамоту міського голови та прес-конференцію з присутністю засобів масової інформації.

 

 

Назад

Версия для печати