Проект решения Донецкого городского совета

Про надання комунальному закладу Палац культури ім. М. Горького міста Донецька дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для експлуатації існуючої будівлі палацу культури ім. М. Горького по проспекту Київському, 15 у Київському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши клопотання  комунального закладу Палац культури ім. М. Горького міста Донецька про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для експлуатації існуючої будівлі палацу культури ім. М. Горького по проспекту Київському, 15 у Київському районі, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, рішенням міської ради від 21.12.2011 № 11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 № 23/7 «Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати комунальному закладу Палац культури ім. М. Горького міста Донецька дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель комунальної власності з подальшою передачею йому в постійне користування для експлуатації існуючої будівлі палацу культури ім. М. Горького по проспекту Київському, 15 у Київському районі.

2.Зобов`язати комунальний заклад Палац культури ім. М. Горького міста Донецька, ідентифікаційний код 38769543, в місячний строк після прийняття цього рішення звернутися до суб`єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою згідно із законом, для укладання договору на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

Міський голова                                                                           О.О. Лук`янченко

Назад

Версия для печати