Проект решения Донецкого городского совета

Про непоновлення Шпаковій Людмилі Вікторівні договору оренди земельної ділянки по вулиці 230-ї Стрілецької дивізії (перехрестя з вулицею Незалежності) у Будьоннівському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши заяву Шпакової Людмили Вікторівни від 05.03.2014 б/н про непоновлення договору оренди земельної ділянки для розміщення гостьової стоянки вулиці 230-ї Стрілецької дивізії (перехрестя з вулицею Незалежності)  у Будьоннівському районі, укладеного між виконавчим комітетом Донецької міської ради та Шпаковою Людмилою Вікторівною договір оренди земельної ділянки, у зв'язку з неосвоєнням та невикористанням земельної ділянки за цільовим призначенням, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Непоновлювати Шпаковій Людмилі Вікторівні, ідентифікаційний номер, договір оренди земельної ділянки укладений з виконкомом Донецької міської ради для розміщення гостьової стоянки вулиці 230-ї Стрілецької дивізії (перехрестя з вулицею Незалежності)  у Будьоннівському районі,  зареєстрований у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 13.04.2010 за №041035200017, у зв'язку з неосвоєнням та невикористанням земельної ділянки за цільовим призначенням.

2. Доручити управлінню земельних ресурсів міської ради (Сухоруков) в місячний строк інформувати Шпакову Людмилу Вікторівну листом-повідомленням згідно ст.33 Закону  України «Про оренду землі» про прийняття цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови — начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

Міський голова                                                                             О.О. Лук’янченко

 

Назад

Версия для печати