Проект решения Донецкого городского совета

Про розгляд питання щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ-ЦЕНТР» для будівництва та експлуатації жилого комплексу у складі: двох багатоповерхових (шістнадцять-вісімнадцять поверхів) жилих будинків з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями та підземними автостоянками по проспекту Ленінському у Ленінському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши лист управління земельних ресурсів міської ради від 02.06.2014 №1390 вих, унаслідок невиконання товариством з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ-ЦЕНТР» обов’язків, передбачених умовами  договору оренди земельної ділянки, укладеного з  Донецькою міською радою та зареєстрованого у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі від 25.04.2008 за №040814600063, у зв’язку з невиконанням договору оренди земельної ділянки в частині своєчасності та повноти справлення плати за земельну ділянку до бюджету міста, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Запропонувати товариству з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ-ЦЕНТР» місцезнаходження: 83050, місто Донецьк, вулиця Щорса, будинок 43, ідентифікаційний код 34705711, розірвати  договір оренди земельної ділянки площею 1,1000 га, наданої  для будівництва та експлуатації жилого комплексу у складі: двох багатоповерхових (шістнадцять-вісімнадцять поверхів) жилих будинків з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями та підземними автостоянками  по проспекту Ленінському у Ленінському районі, на підставі договору оренди земельної ділянки,  укладеного з Донецькою міською радою, зареєстрованого у книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 25.04.2008 за №040814600063, у зв’язку  з  невиконанням  умов  договору оренди земельної ділянки пунктів 10; 29 зазначеного договору та з невиконанням пункту 5.7 зазначеного рішення.

2. Доручити управлінню земельних ресурсів міської ради (Сухоруков) інформувати товариство з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ-ЦЕНТР» про прийняте рішення та вжити організаційних заходів щодо підписання договору про розірвання договору оренди земельної ділянки, вказаного в пункті 1 цього рішення.

3. У разі відмови або неотримання відповіді товариства з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ-ЦЕНТР» в місячний строк, доручити управлінню земельних ресурсів міської ради (Сухоруков) ініціювати розірвання договору, вказаного в п.1 цього рішення, в судовому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

 

Міський голова                                                                               О.О.Лук’янченко

 

Назад

Версия для печати