Проект решения Донецкого городского совета

Про надання Піхідько Марині Станіславовні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Череповецькій у Будьоннівському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши заяву  Піхідько Марини Станіславовни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Череповецькій у Будьоннівському районі, керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, рішенням міської ради від 21.12.2011 № 11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 №23/7 «Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати Піхідько Марині Станіславовні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності з подальшою передачею її у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Череповецькій у Будьоннівському районі.

2. Зобов’язати Піхідько Марину Станіслововну, ідентифікаційний номер, в  місячний строк  після  прийняття  цього  рішення  звернутися до суб’єкта  господарювання, що є виконавцем робіт із  землеустрою  згідно  із законом, для укладення договору на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

Міський голова                                                                      О.О. Лук’янченко

Назад

Версия для печати