Проект решения Донецкого городского совета

Про надання Чопенку Володимиру Михайловичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Октября у Будьоннівському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши заяву Чопенка Володимира Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Октября у Будьоннівському  районі, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про землеустрій»,  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, рішенням міської ради від 21.12.2011 № 11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 №23/7 “Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати Чопенку Володимиру Михайловичу дозвіл на розробку проекту    землеустрою    щодо    відведення    земельної    ділянки    із    земель комунальної власності з подальшою передачею її у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Октября у Будьоннівському  районі.

2. Зобов’язати Чопенка Володимира Михайловича, ідентифікаційний номер, у місячний строк після прийняття цього рішення звернутися   до    суб’єкта      господарювання,     що    є   виконавцем     робіт   із землеустрою згідно із законом, для укладення договору на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

Міський голова                                                                             О.О. Лук’янченко

 

Назад

Версия для печати