Проект решения Донецкого городского совета

Про надання товариству з обмеженою відповідальністю „РІАЛ ІСТЕЙТ” дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для експлуатації існуючої будівлі магазину продовольчих товарів по вулиці Куйбишева, 185 „а” в Куйбишевському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „РІАЛ ІСТЕЙТ”   про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для експлуатації   існуючої   будівлі  магазину продовольчих товарів по вулиці Куйбишева, 185 „а”  в Куйбишевському  районі, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про оренду землі», «Про землеустрій»,  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, рішенням міської ради від 21.12.2011 № 11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 №23/7 “Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю „РІАЛ ІСТЕЙТ”   дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для експлуатації існуючої будівлі магазину продовольчих товарів по вулиці Куйбишева, 185 „а”  в Куйбишевському    районі.    

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю „РІАЛ ІСТЕЙТ”, місцезнаходження: 52005, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, смт Ювілейне, вулиця Теплична, буд.. 27 „с”,   ідентифікаційний код 34918876, в місячний строк після прийняття цього рішення звернутися до  суб’єкта  господарювання, що є виконавцем  робіт із землеустрою згідно із законом, для укладення договору на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку Тарабановського В.І..

 

 

 

Міський голова                                                                             О.О. Лук’янченко

 

Назад

Версия для печати