Треба оформити дитину до дитячої дошкільної установи?

Дошкільна учбова установа у своїй діяльності керується Конституцією України (254к/96-ВР), Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад» (затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів № 1204 від 16.11.2011г.), іншими законодавчими актами, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами МОН, молоді і спорту України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, власним статутом.

Порядок прийому в дитячий сад.

Прийом дітей до дошкільних навчальних закладів здійснюється керівником дошкільної установи відповідно до п. 6 «Положення про дошкільний навчальний заклад» упродовж календарного року.

Необхідні документи для оформлення в групи загального розвитку:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.

2. Медична довідка про стан здоров'я дитини, яка оформляється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром) після отримання висновків вузьких фахівців і результатів аналізів із записом лікаря, що дитина може відвідувати дошкільну установу (п.6 «Положення про дошкільний навчальний заклад» від 12.03.2003 № 305, зі змінами, внесеними відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 1204 від 16.11.2011г.).

3. Довідка дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.

4. Свідоцтво про народження дитини.

Необхідні документи для оформлення в групи компенсуючого типу:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.

2. Медична довідка про стан здоров'я дитини, яка оформляється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром) після отримання висновків вузьких фахівців і результатів аналізів із записом лікаря, що дитина може відвідувати дошкільну установу (п.6 «Положення про дошкільний навчальний заклад» від 12.03.2003 № 305, зі змінами, внесеними відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 1204 від 16.11.2011г.). Для дітей з недорозвиненням мови рекомендується мати висновок сурдолога.

3. Довідка дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.

4. Висновок районної психолого - медико - педагогічній консультації.

5. Висновок районного лікувально-профілактичного закладу, або тубдиспансеру.

6. Свідоцтво про народження дитини.

7. Довідка про щеплення.

Правила прийому дітей в приватні дитячі сади визначаються відповідно до законодавчих актів.

Назад

Версія для друку