Проект решения Донецкого городского совета

Про передачу громадянам земельних ділянок у власність та у спільну сумісну власність, які перебувають у їх користуванні, для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши заяви громадян про передачу земельних ділянок у власність та у спільну сумісну власність, які перебувають у їх користуванні, для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, та технічні матеріали і документи, що підтверджують розмір земельних ділянок, керуючись Земельним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI,  «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної  власності у зв’язку з їх  розмежування» закон  від  14.05.13 №233-VII розпорядженням Донецького міського голови від 23.05.2008. №620 „Про затвердження найменувань вулиць міста Донецька”, рішенням міської ради від 21.12.2011 №11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 №23/7 «Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати громадянам із земель комунальної власності у власність та у спільну сумісну власність земельні ділянки, які перебувають у їх користуванні, в межах норм безоплатної приватизації земельних ділянок, на підставі технічних матеріалів та документів, які підтверджують розмір земельних ділянок, для  будівництва і обслуговування  жилих  будинків, господарських будівель  і споруд  згідно  з додатками  №№1-4, 2-4, 3-3, 4-4, 5-2, 6-1,7-1,8-1,    9-2,10-2,11-1.

2. Зобов’язати громадян:

2.1. Оформити право власності та спільної сумісної власності на земельні ділянки та здійснити державну реєстрацію цього права у встановленому законом порядку.

2.2. Виконувати умови використання земельних ділянок, визначені у технічних документаціях щодо їх відведення.

2.3. Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок, визначених ст.91 Земельного кодексу України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

 

Міський голова                                                                             О.О.Лук’янченко

Назад

Версия для печати