Проект решения Донецкого городского совета

Про припинення малому проваджувальному підприємству «Міст» права постійного користування землею по вулиці Кірова у Кіровському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ЛЕКСГРУП» від 18.04.2014 № 2-5 вих про припинення малому проваджувальному підприємству «Міст» права постійного користування землею по вулиці Кірова у Кіровському районі, у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, до іншої особи, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити малому проваджувальному підприємству «Міст» право постійного користування землею площею 1,6700 га для будівництва виробничої бази по ремонту об'єктів комунального господарства міста по вулиці Кірова у Кіровському районі, посвідчене державним актом на право постійного користування землею, зареєстрованим у Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №5-16, у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, до іншої особи.

2. Державний акт на право постійного користування землею серія ДН за №5-16, виданий  малому проваджувальному підприємству «Міст» та зареєстрований у Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 17.03.94 за  №5-16, вважати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови — начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

Міський голова                                                                             О.О. Лук’янченко

Назад

Версия для печати