Проект решения Донецкого городского совета

Про передачу Бєлєвцовій Вікторії Олександрівні земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд між вулицею Героїв труда та вулицею Даугавською у Куйбишевському районі

ДОНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

Розглянувши заяву Бєлєвцової Вікторії Олександрівни, про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд між вулицею Героїв труда та вулицею Даугавською у Куйбишевському районі, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаний товариством з обмеженою відповідальністю «Донбас  Геопроект 1», керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 №5245-VI, рішенням міської ради від 21.12.2011 №11/31 «Про внесення змін до рішення Донецької міської ради від 19.09.2008 №23/7 «Про Порядок розташування тимчасових споруд, передачі земельних ділянок юридичним та фізичним особам у власність та користування у місті Донецьку», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бєлєвцовій Вікторії Олександрівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд між вулицею Героїв труда та вулицею Даугавською у Куйбишевському районі.

2. Передати Бєлєвцовій Вікторії Олександрівні із земель комунальної власності безоплатно у власність земельну ділянку (кадастровий номер 1410137400:00:003:0421) загальною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови міської ради між вулицею Героїв труда та вулицею Даугавською у Куйбишевському районі.

3. Зобов’язати Бєлєвцову Вікторію Олександрівну, ідентифікаційний номер:

3.1 Після прийняття цього рішення у місячний строк провести встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3.2. Оформити право власності на земельну ділянку та здійснити державну реєстрацію цього права у встановленому законом порядку.

3.3. Дотримуватися обов’язків землекористувачів, визначених ст.91 Земельного кодексу України.

3.4. Виконувати умови використання земельної ділянки, визначені у проекті землеустрою щодо її відведення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, планування та розвитку територій (Шакуров), заступника міського голови – начальника управління будівництва та перспективного розвитку міської ради Тарабановського В.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                О.О. Лукянченко  

 

Назад

Версия для печати