Щиро радий вітати Вас на офіційному сайті Донецької міської ради!

Донецьк сьогодні - це індустріальне серце сучасної України, обласний центр із населенням близько 1 млн. чоловік, один із незвичайних мегаполісів, де сконцентровані високий промисловий та науковий потенціал, зосереджена потужна кадрова база професійних працівників і фахівців високої кваліфікації, розвинена соціальна і виробнича інфраструктура.

Історично склалося, що із самого свого заснування наше місто було промисловим центром. В першу чергу столиця Донбасу асоціюється з вугільною промисловістю, металургією і, звичайно ж, з нелегкою шахтарською працею. Але є і інші грані Донецька, можливо ще не зовсім відомі жителям України.

Донецьк все частіше називають «діловою столицею України», що робить його одним із найпривабливіших міст України для впровадження великомасштабних інвестиційних проектів.

Донецька міська рада серйозно працює над тим, щоб імідж ділової столиці був підкріплений реальними досягненнями. У 2010 році Донецьк переміг у рейтингу соціально-економічного розвитку міст «ТОП-100».

Донецьк по праву можна назвати спортивною столицею України. За останні декілька років місто успішно провело два Чемпіонати світу з хокею серед юнаків і юніорів, Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед поліцейських, Чемпіонат світу серед рятувальників. У 2012 році Донецьк успішно прийняв Європейську футбольну першість. А в 2013 році в нашому місті пройшов престижний Чемпіонат світу серед юніорів з легкої атлетики, визнаний Легкоатлетичною Асоціацією найкращим за всю історію проведення цих змагань. У 2015 році ми будемо приймати фінальну частину Чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих команд. Зараз активно ведеться будівництво ігрового багатофункціонального майданчика «Кальміус-Арена», яка зможе вмістити понад 16 тисяч глядачів.

Наше місто по праву гордиться більш ніж віковою історією, світовими досягненнями в науці, культурі та спорті.

Упевнений, що цей сайт допоможе його відвідувачам дізнатися більше про Донецьк, його мешканців. З його допомогою Ви можете не лише ознайомитися з офіційними документами, подіями, що відбуваються в місті, але і відкрити для себе щось нове у Донецьку.

Ми раді вітати Вас на нашому сайті, і ми завжди раді бачити Вас в місті мільйона троянд - Донецьку.

Економічний потенціал міста представляють більше 220 промислових.

Сподіваюся, що цей сайт допоможе Вам краще познайомитися з історією міста, зорієнтуватися в структурі міста, познайомиться з його економічними та соціальними програмами, перспективами розвитку, а також взяти участь у рішенні актуальних проблем.

Наше місто - це єдина сім'я, ім'я якої - Донецьк!

Донецький міський голова Олександр Лукьянченко

Назад

Версія для друку