Норма надання субсидії

Субсидія призначається при нормі володіння житлоплощею виходячи з 21 кв. м на наймача і кожного зареєстрованого в цьому приміщенні плюс додатково 10,5 кв. м на усіх в нім зареєстрованих. А для громадян, що мешкають в однокімнатній квартирі, — на загальну площу, незалежно від розміру квартири.

За надлишки площі, на які субсидія не призначається, громадяни повинні сплачувати у повному обсязі.

Використання природного газу для побутових потреб надається у розмірі 21 кв. метр опалювальної площі і додатково 10,5 кв. метрів на сім'ю – 11 куб метрів природного газу на 1 кв. метр площі в місяць в опалювальний період.

Норма споживання електроенергії складає 75 кВт/год. на сім'ю з одного-двох чоловік і додатково 15 кВт/год. на кожного іншого члена сім'ї.

В умовах затвердження нових цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде паливо громадяни, що користуються субсидією, продовжують сплачувати обов'язковий платіж, встановлений при призначенні субсидії, а доля державної дотації при цьому збільшується.

Субсидії призначаються впродовж двох місяців з моменту збільшення розміру платежів, перерахунок діючих субсидій робиться без звертання громадян з місяцем, в якому сталася зміна тарифів.

Слід особливо відмітити, що громадяни, що одержують житлову субсидію, зобов'язані сплачувати обов'язковий платіж, встановлений при призначенні субсидії, що буде гарантією для призначення субсидії на наступний період.

Назад

Версія для друку